Fillandgo ,SIA Borngate

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Sortiments, ko piedāvā mūsu veikals ir ļoti plašs, pie mums jūs varat iegādāties oriģinālus un neoriģinālus kārtridžus, uzpildīšanas komplektus, fotopapīru, drukas galviņas un citas drukai nepieciešamās preces. Ja nu pēkšņi, mums nav tā, kas jums ir nepieciešams, tad jūs vienmēr varat veikt pasūtījumu un jau nākamajā dienā saņemt vēlamo preci mūsu veikalā (ja prece ir pieejama Latvijā). Gadījumā, ja jums ir nepieciešams ekskluzīvs produkts, kura Latvijā nav, tad jūs varat pasūtīt to pie mums un mēs noteikti piegādāsim to jums pēc kāda laika.

 

Īpaši gribas atzīmēt kārtridžu uzpildes pakalpojumu. Lieta tajā, ka šobrīd mēs esam vienīgie Latvijas tirgū, kas piedāvā uzpildīt tintes strūklas kārtridžus, izmantojot vakuuma uzpildes tehnoloģiju. Šīs tehnoloģijas atšķirība no parastās kārtridžu uzpildes ir tajā, ka izmantojot šo metodi (ražotāji visas oriģinālās kasetes uzpilda tieši ar šādu metodi) mēs varam atbrīvoties no gaisa burbuļiem kārtridžā, pateicoties kam kārtridžs garantēti drukās visās krāsās visa cikla laikā.

Nozare

Biroja tehnika un iekārtas, remonts
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

kārtridžu uzpilde

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi