Stando SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

SIA “Stando” mēbeļu un tirdzniecības iekārtu ražošanā tiek izmantoti mūsdienīgi un augstas kvalitātes materiāli – koks, alumīnijs, stikls, mākslīgais akmens, metāls kā arī šo materiālu salikums. Mūsu uzņēmumā darbojas kvalificēti speciālisti ar daudzu gadu pieredzi unikālu un individuālu pasūtījumu realizēšanā. Viena no uzņēmuma specializācijām ir arī augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda slīpēšana un pulēšana.

 

SIA “Stando” tika dibināts 1996.gadā kā mēbeļu ražošanas uzņēmums. Šodien uzņēmumā darbojas pieredzējušu speciālistu komanda, kas klientiem piedāvā pilnu pakalpojumu spektru – sākot no interjera plānošanas un dizaina, līdz pat iekārtu ražošanai un uzstādīšanai objektā. Mūsu darba kvalitāti atzinīgi novērtē gan klienti, gan mūsu ilglaicīgie sadarbības partneri.

Gadu gaitā esam realizējuši dažādus interjera projektus ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Īstenotie projekti atspoguļo SIA “Stando” plašo pieredzi – gan tirdzniecības telpu iekārtošana, gan individuālu projektu un dizaina risinājumu izstrāde un realizēšana. Mūsu klientu vidū ir sporta preču, apģērbu, kosmētikas un elektronikas veikali, kā arī kafejnīcas un restorāni. Pēc individuāla pasūtījuma izgatavojam ne tikai mēbeles birojiem, laboratorijām un izglītības iestādēm, bet arī mēbeles un virtuves iekārtas mājokļiem un atpūtas kompleksiem.

Nozare

Tirdzniecības, ēdināšanas iekārtas
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Iekārtu ražošana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi