NTulkojumi IK

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Uzņēmuma pamatdarbība ir tulkojumu ar notariālu apliecinājumu pakalpojumu sniegšana. NTulkojumi tulkotāji ir ar pieredzi darbā ar juridiskajiem tekstiem, ar augstāko filoloģisko izglītību un atlasīti un testēti, pārbaudot un nemitīgi uzlabojot tulkotāju darba kvalitāti, ātrumu un precizitāti. Ātrus un precīzus tulkojumus spējam nodrošināt pateicoties NTulkojumi kvalitātes vadības shēmai, par ko vairāk varat lasīt sadaļā “Kvalitāte“.

 

Lai gan uzņēmuma pamatdarbības joma ir tulkojumu ar notariālu apliecinājumu pakalpojumu sniegšana, tulkotāju datu bāze ir plašāka, ietverot sevī tulkotājus ar pieredzi un izglītību arī citu tekstu tulkošanā. NTulkojumi piedāvā ne tikai tulkojumus ar notariālo apliecinājumu, bet arī rakstiskus tulkojumus dažādās valodu kombinācijās (sīkāk skatiet sadaļā “Tulkojumu izcenojumi“).

 

Uzņēmuma darbinieki katru pasūtījumu izvērtē individuāli, ir pieejama atlaižu sistēma, atlaides tiek piemērotas lielu apjomu gadījumā, kā arī tiem klientiem, kas noslēdz līgumu par ilgtermiņa sadarbību. Tāpat atlaidi 5% apmērā ir iespējams saņemt, veicot pasūtījumu sadaļā “Online pasūtījums“.  Atlaides saņem arī studenti un skolēni. Vairāk par atlaidēm lasiet sadaļā “Īpašie piedāvājumi“.

 

Būsim priecīgi sadarboties ar Jums!

Nozare

Tulkošana
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Tulkošana

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi