Arilans SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Aicinām kontaktēties! Nodrošināsim un  piegādāsim Jums betonu jebkurā apjomā 150km attāluma no Rīgas. Piedāvājam arī speciālās tehnikas īri, nodrošinot visa veida būvgružu un būvmateriālu: šķembas, smiltis, betona pamatu bloki, uc.c, transportēšanu.

 
   Firma "Arilans" ir liels, daudzprofilu uzņēmums ar 15 gadu darba pieredzi, kurš nodarbojas ar betona ražošanu un transporta pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmums ražo arī dažādu izmēru fundamentālo pamatu blokus un darbojās kā viens no lielākajiem metāla fibras piegādātājiem. „Arilans” ražotie betona bloki izceļas ar lielu izturību un ir piemēroti jebkura veida ēkām, jo to ražošanas procesā tiek izmantots augstas kvalitātes betons, kas ražots „Arilans” betona ražotnē.

„Arilans” betona ražotnē betons tiek ražots izmantojot jaunakas tehnoloģijas un atbilstoši Eiropas prasībam, tādā veidā nodrošinot betona un betona izstrādājumu augsto kvalitāti. Firmas rīcībā ir speciālā tehnika jebkādas grunts, šķembu, smilšu, būvgrunts un būvgružu izvešanai, iekraušanai un piegādei, kas ļauj mums strādāt ar lieliem celtniecības uzņēmumiem, kā arī ar privātpersonām. Savas darbības laikā mūsu uzņēmums ir ieguvis droša partnera reputāciju ar individuālu pieeju katram klientam. Mūsu kolektīva profesionālisms ir Jūsu veiksmes garantija!

Nozare

Atkritumu, būvgružu savākšana
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Betona ražošana, Betona bloki, Betona pamata bloki

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi