Azerbaidžāna, SIA RA PLUS

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Restorāns „Azerbaidžāna” – tā ir izsmalcinātas atmosfēras mājīgā pasaulīte, kurā nokļūstot Jūs varat pieskaraties īstenas Azerbaidžānas ļoti bagātajām nacionālajām bagātībām un tradīcijām. Restorāna interjers apvieno sevī siltā austrumu kolorīta elementus ar klasisko azerbaidžāņu stilu ar mūsdienīgu komforta līmeni, lai katrs no apmeklētājiem varētu justies maksimāli atraisīti, kā mājās.

Mūsu restorānā Jūs sajutīsiet labvēlīgu un sirsnīgu apkalpojošā personāla attieksmi, attiecībā uz Jūsu gastronomiskajām preferencēm. Mēs iepriecināsim Jūs ar brīnišķīgo, azerbaidžāņu virtuvi, kas saglabājusi senās tradicionālās receptes, kurās ir bagātīga garšas un sastāvdaļu buķete. Tas ir aromātiskais plovs, izsmalcinātie kutabi, dolma, kebabs un šašliki, sadžs un daudz kas cits. Jūsu izvēlei rūpīgi piemeklēta vīnu karte, bet tējas cienītājiem, Jūsu izvēlei aromātiskā dzēriena papildinājumam kļūs plašs saldumu asortiments. Bet, kad labs, garšīgs ēdiens apvienots ar komfortablu interjeru un augstu apkalpošanas līmeni – ir tiešām patīkams restorāns, kurā gribas atgriezties atkal un atkal.

Nozare

Banketu un svinību apkalpošana, Restorāni, Nacionālas virtuves

Atvērts

pirmdiena 11:00 - 23:00
otrdiena 11:00 - 23:00
trešdiena 11:00 - 23:00
ceturtdiena 11:00 - 23:00
piektdiena 11:00 - 23:45
sestdiena 11:00 - 23:45
svētdiena 11:00 - 23:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Video

Atslēgvārdi

Azerbaidžāņu virtuve

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi