B & B Tools Latvia SIA

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

InformācijaB&B Tools Latvia SIA ir tehnisko risinājumu un pakalpojumu uzņēmums. Uzņēmumu grupa B&B Tools piegādā instrumentus un darbgaldus, skrūves un stiprinājumus, darba apģērbu un individuālās aizsardzības līdzekļus, rūpējas par darba vietas iekārtojumu un tās uzturēšanu ikdienā.

Mūsu klienti ir uzņēmumi, strādājoši metālapstrādes, celtniecības, kokapstrādes, mašīnbūves un enerģētikas nozarēs.

B&B Tools ir starptautisks uzņēmums, pārstāvēts Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Dānijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā, bet caur sadarbības partneriem – visā Eiropā un aiz tās robežām. Vairāk kā 200 filiāles Skandināvijā un Baltijas valstīs veido lielāko partneru tīklu Ziemeļeiropā.

Mēs apvienojam piedāvājumu no vairāk kā 500 piegādātājiem un tas ir papildināts ar mūsu uzņēmumu izstrādātiem un patentētiem produktiem.

Pasūtījumu portāls Toolstore.com nodrošina visplašāko informāciju par mūsu piedāvātajiem produktiem un ik dienas pieņem tūkstošiem pasūtījumu. Precīza loģistika nodrošina piegādi, lai mūsu klientiem atliktu rūpēties tikai par saviem tiešajiem uzdevumiem.

Vairāk par mūsu mātes uzņēmumu B&B TOOLS AB šeit: www.bb.se .

Nozare

Instrumenti un darbarīki
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Instrumenti, Skrūves

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi