Vēlme, SIA Velme Classic

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

VELME šūšanas kompānija ir izveidota uz apvienības „Rīgas apģērbs” bāzes. Mūsu kompānijas darbības pamatvirzieni ir sieviešu, formas un speciālā apģērba šūšana, ka arī pakalpojumu sniegšana jebkuru fasonu apģērba konstruēšanā, vairošanā un izklāšanā Gerber Technology sistēmā. Jūs varat iegādāties labāku apģērbu tieši no mūsu noliktavas vai mazumtirdzniecības veikalu VELME tīklā.

VELME šūšanas kompānija specializējas banku, viesnīcu, veikalu, restorānu un ne tikai darbinieku korporatīvas formas, kā arī viegla sieviešu apģērba katrai dienai izgatavošanā. Stilīgie svārki, slaidas bikses, daiļas blūzes, greznas kleitas, modernas žaketes, eleganti kostīmi un daudz kas cits – pie mums Jūs atradīsiet visu nepieciešamo! Mūsu galvenais princips – moderna un augsti kvalitatīva apģērba izgatavošana no labākajiem audumiem.

VELME pieder pašu mazumtirdzniecības veikalu tīkls, kur Jūs varat iegādāties labākus sieviešu apģērba modeļus par demokrātiskām cenām. Viss, kas Jums ir nepieciešams, ir pie mums – atnāciet un pārliecinieties paši!

Nozare

Apģērbu tirdzniecība

Atvērts

pirmdiena 10:00 - 21:00
otrdiena 10:00 - 21:00
trešdiena 10:00 - 21:00
ceturtdiena 10:00 - 21:00
piektdiena 10:00 - 21:00
sestdiena 10:00 - 21:00
svētdiena 10:00 - 21:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Sieviešu apģērbu tirdzniecība

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi