Sils Dārza un Meža tehnikas centrs, SIA HPJ

Vērtēt Novērtēts 0 lietotāji
logo

Informācija

Visai, veikalos "SILS", nopirktai tehnikai ir iespēja iegādāties arī rezerves daļas un aksesuārus no pasaulē pazīstamiem ražotājiem: STIGA, HUSQVARNA, JONSERED, MCCULLOCH, FLYMO, OREGON, BRIGGS &STRATTON.

Zinoši pārdevēji palīdzēs izvēlēties pareizo tehniku atbilstoši Jūsu vajadzībām. Savukārt pieredzējuši  servisa meistari veiks nepieciešamos  tehnikas sagatavošanas darbus un izsniegs to darba kārtībā. Veikalos "SILS" Jūs varat iegādāties tehniku mauriņa kopšanai: raiderus, minitraktorus, zāles pļāvējus, trimmerus, lapu pūtējus, aeratorus.

Darbam mežā būs piemēroti zāģi un krūmgrieži. Dārza darbiem noderēs motobloki un dārza frēzes. Piemājas dzīvžogu Jūs ērti varēsiet kopt ar dzīvžogu šķērēm. Tāpat veikala preču sortimentā ir arī strāvas ģenerātori, metināmie aparāti, kompressori, ūdenssūkņi un augstspiediena mazgātāji. Ziemā neatsverams palīgs būs labs sniega pūtējs.

Nozare

Dārza aprīkojums, piederumi, Mežizstrādes tehnika un aprīkojums

Atvērts

pirmdiena 9:00 - 18:00
otrdiena 9:00 - 18:00
trešdiena 9:00 - 18:00
ceturtdiena 9:00 - 18:00
piektdiena 9:00 - 18:00
sestdiena 10:00 - 15:00
Dalīties ar profilu Dalīties ar profilu
Saglabāt uz mobilās ierīces Saglabāt uz mobilās ierīces

Informācija par uzņēmumu

Atslēgvārdi

Dārzkopība, Mežkopība

Ekrānšāviņš

Klientu atsauksmes

Atsūti mums savu viedokli

Vai jūs vēlaties dalīties pieredzē par šo kompāniju? Jūsu atsauksmes palīdzēs gan uzņēmumam, gan pārējiem portāla lietotājiem.

Šim uzņēmumam vēl nav vērtējumu. Novērtē pirmais!

Pievienot atsauksmi